Sverdlovesky Hostel

Sverdlovesky Hostel

Yekaterinburg (Екатеринбург), Russia - Marshala Jukova 10 App 1
€60 co noc
€60 co noc

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Hostel

SverdLovesky Hostel jest jedynym hostelu w samym centrum Jekaterynburg w historycznym centrum tego miasta. Jej idealnie centralne położenie sprawia, że bardzo łatwe do znalezienia i bardzo blisko spacerem do wszystkich słynnych atrakcji.

Ponadto jacussi, system klimatyzacji, bezpłatny dostęp do Internetu i stacji metra w jednym bloku. Jest również w ścisłej spaceru bliskości do wszystkich ulubionych miejsc do jedzenia, sklepów, klubów i Biznesu

. Anglojęzycznych pracowników są przyjazne i pomocne. Jeśli potrzebujesz wygodnego, clean room ta opcja jest dla Ciebie. W tym dziale znajduje się w sali stylu z łóżkiem piętrowym oraz 3 sale z podwójnymi łóżkami.

Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Hostel
 • Hostel pokoje / jednostki: 15
 • Rok budowy: 2003
 • Odnowiony: 2005
 • Klasyfikacja publiczna: 5
Hostel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €60

Mieszane Dorm Standard
 • Zameldowanie po: 12:00am
 • Sprawdź wcześniej: 12:00am

Hostel udogodnienia

Są podgrzewane podłogi, systemy klimatyzacji, kilka toalet i łaźni, jeden jacussi i łaźni parowej. Jest okna ogródek letni. Projekt hostel nowoczesnym stylu, z drewnianymi podłogami w pokojach i skórzastych kanapy w publicznych pokoju.

Dzieci dozwolone Kantor Winda Przyjazny dla homoseksualistów Grupa usług Handicap dostępu Historyczne stronie wielojęzyczny personel Open 24 Hours Parking (za dodatkową opłatą) Palenie dozwolone Steam room WIFI (za dodatkową opłatą) WIFI (za darmo)

Wyposażenie pokoju

Podwójne łóżka, balkon, szafa, stół, wifi

Balkony


Sąsiedztwo

Centralny obszar, gdzie znajduje się hotel ma dobre bezpiecznej okolicy z bogatej infrastruktury. Ważniejszych sklepów, kawiarni, Restourants, banków i przedsiębiorstw znajdują się w odległości 5 minut spacerem od niego

Punkty zainteresowania
 • Museum of Art (200)
 • Muzeum Historii (1 km)
 • Muzeum Radio (1 km)
 • Biały Dom (300m)

Zasady
Szczegóły ceny

€60 co noc

Opłata miesięczna wynosi 15-30% taniej

Karty kredytowe: Niedozwolone na miejscu

Dostępne rabaty

Zniżki dla studentów, które przychodzą do pracy

Lokalizacja - Hostel

Marshala Jukova 10 App 1
Yekaterinburg (Екатеринбург)
Свердловская область (Sverdlovsk)
Russia  770066

Szerokość: 56.84009, Długość geograficzna: 60.59093

Jak się tam dostać

Plac Centralny obszar Jekaterynburg nazywa Poshad Devyatsot Piatogo Goda. Z niego to proste. Turn z kolei samochód tylko po ogromnym pomnikiem Lenina, następnie skręcić w następny zakręt w lewo i po prawej stronie widać dom z wielkim czerwonym M. To jest dom. Szklane drzwi przed wejściem do obiektu M to drzwi, czego potrzebujesz. Idź, użyj windy, aby przejść do trzeciego piętra i drzwi w ręku, jest hostel drzwi.

Metro - 15 minut

Najbliższe lotnisko: Koltsovo