Russia Instant Booking.com
Uživatelské jméno / E-mailová adresa

Heslo
Zapomněli jste heslo?
Nejste ještě členem?  Zaregistrujte se zde
Hotely?  Vytvořit účet
Affiliate programy Odkaz na Russia Instant Booking platební služby rezervace motoru
 

Rezervační systém

 
Úvodní stránka

Spolupracujte s námi

Přidat hotel

Rezervační systém

Manažer kanál

Partnerský program

Odkaz na nás

Motory rezervace pro Hotel webové stránkyMotory rezervace pro Hotel webové stránky

Proč si vybrat Instant World Booking pro vaše webové stránky rezervačního motoru?

Sečteno a podtrženo, Instant World Booking nabízí větší přizpůsobení pro vaše webové stránky, flexibilitu s klientských vkladů a plateb a jednodušší nastavení. Ještě lépe, je to levnější, než žádné řešení, můžete najít jinde. Budeme i nainstalovat pro vás zdarma. Prosím, podívejte se na ostatní rezervační systémy pro vaše webové stránky, pak v porovnání s Instant World Booking.

Pouze Instant World Booking nabízí "nejlepší Ekonomicko záruky". Pokud uvažujete o další službu s podobnými vlastnostmi, dejte nám vědět. Garantujeme, že budeme poskytovat stejné (a obvykle lepší) službu za nižší cenu. Proč ne zvýšit ziskovou marži dnes?

Již rezervačního systému pro váš hotel, B & B nebo hostel webové stránky?

Informujte se o našich speciálních slev při přepnutí dnes od konkurenčního operátora.  Kontaktujte nás

Podívejte se na naše dema rezervačního systému

Někdy obrázek vydá za tisíc slov. Každá ukázka představuje ukázkový domovskou stránku k hotelu. I když se jedná o fiktivní hotely, budete okamžitě vidět sílu naší plně integrovaná rezervačního systému.  Koneckonců, Rezervační systém je víc než jen "Rezervovat" tlačítko. Představte si neomezené možnosti přizpůsobení a integrace pro své webové stránky. Přesto, tyto implementace jsou velmi jednoduché na implementaci.

Demonstrace 1    "Rychle"
klikněte zde
Demonstrace 2    "Jednoduchý"
klikněte zde
Demonstrace 3    "Elegantní"
klikněte zde

Jaká je nejnižší cena za plně přizpůsobitelné rezervačního systému pro vaše webové stránky?

Instant World Booking má odpověď: 1.9%.  V porovnání s rychlostí alespoň 5% nebo více (procento z celkové hodnoty rezervace) pro téměř všechny konkurenčních poskytovatelů. To je alespoň 60% úspory pouze výběrem Instant World Booking.

Flexibilní cenových nabídek pro každý rozpočet a služeb úrovni


IWB StátZákazník placeníIWB FunkceOstatní poskytovatelé
< 1.9%<= 8%U některých nemovitostí, může být vlastní ceny strukturovaný, což vede k téměř bezplatné řešení.Není k dispozici.
1.9%8%Typická možnost rozpočtu.
Základní rozpočet na rezervační systém se všemi funkcemi, které nabízejí v demo
Ostatní poskytovatelé účtovat vyšší cenu (alespoň 5% -10% a více) na úrovni rozpočtu služby.
5%35%Nejoblíbenější variantou.
Vyšší vklady zákazníků zvýší bezpečnost Vašich osobních údajů.

Full No-show (nedostavení se) a zrušení ochrany.
Není k dispozici.

Ostatní poskytovatelé účtují tolik za nižší úrovní služeb (viz typické cenově dostupné).

Ostatní poskytovatelé nemůže shromáždit více než 10% vkladu.
> 5% >= 50%Sbírejte vyšší limit pro vklady od svých zákazníků.

Full No-show (nedostavení se) a zrušení ochrany.
Není k dispozici.

Ostatní poskytovatelé nemůže shromáždit více než 10% vkladu.

Působíme ve všech trhu cestovního ruchu a oblasti na Zemi. Jsme si vědomi toho, že potřeby našich hotelových partnerů, rozpočty, a složitost se značně liší.  To je důvod, proč nabízíme flexibilní ceny. Náš rezervační systém lze přizpůsobit, aby odpovídaly vašemu rozpočtu. Viz tabulka na příkladech. Kontaktujte nás ještě dnes dostat zvláštní ceny pro vaše webové stránky.  Kontaktujte nás

Další otázky týkající se cen a služeb


Co myslíš tím "téměř bezplatné řešení"?

Jak již bylo zmíněno, naše služby a cen jsou vysoce přizpůsobitelné. To znamená, že můžeme zkontrolovat rezervace rysů a trendů, a navrhnout konkrétní strukturu poplatků, které mohou ušetřit peníze. V mnoha případech jsou náklady mohou být výrazně nižší než naše nejnižší nominální výši 1,9%. To přispívá ke značným úsporám více než jakékoliv konkurenční poskytovatele. Kontaktujte nás ještě dnes pro cenovou nabídku.

Jsou moji zákazníci účtován servisní poplatek?

Vaše rezervace motor nebude účtovat svým zákazníkům servisní poplatek, pokud chcete, aby. Poplatky služeb zákazníkům není nikdy nutné pro rezervačního systému. Servisní poplatky jsou prostě jedna volitelná funkce, které mohou být použity ke snížení své náklady.

Mohu ještě držet všechny své ostatní služby třetích stran a software při použití tohoto rezervačního systému na mých webových stránkách?

Ano. Na rozdíl od jiných poskytovatelů, které vyžadují použít jejich CMS, dostupnost kalendáře, správa majetku, nebo jiný software denně, Instant World Booking nemá žádný takový požadavek. Pokud používáte náš rezervační motoru, můžete ušetřit peníze a přitom stále používat všechny ostatní služby a poskytovatele, které chcete.

Musím použít jiné služby nebo softwaru v Instant World Booking?

Ne, ale, prosím, neváhejte a podívejte se na naše další marketing, online rezervace a platby služby.

Co je to Full No-show (nedostavení se) a zrušení ochrany?

Nabízíme tuto důležitou funkci, takže už nikdy nebudete muset starat o zrušení nebo zákazníky, kteří nedorazí. Tato záruka není k dispozici z jiného poskytovatele. Tato funkce vám zaručuje stále vyplácí, i když host nedokáže ukázat, nebo zruší pozdě. Můžete si vybrat svůj vlastní flexibilní storno podmínky. Můžete si zvolit libovolnou zrušení trestu částku, kterou chcete, až do 100% z vybrané částky, a lhůtu pro zrušení do 90 dnů před check-in. Pro no-show (nedostavení se), obdržíte plnou platbu vybrané částky, méně provize.

Jak mohu získat své vklady platby?

Můžete si vybrat. Pohodlné platební možnosti v současné době patří 1) Bank drát, 2) bankovním převodem - elektronický převodu finančních prostředků, 3) PayPal, 4) bankovní šek denominovány ve vaší vlastní měně a 5) přímý vklad na americké banky. Tyto flexibilní možnosti umožňují přijímat finanční prostředky, ať elektronicky nebo fyzického dodání.

Jaké slevy jsou k dispozici, když přejdu dnes od konkurenčního poskytovatele?

Chceme, abyste věděli, jak snadné je ušetřit peníze tím, že přeplácení. Pokud v současnosti používáte konkurenční rezervačního systému, dejte nám prosím vědět. Budeme nabízejí nejen nižší cenu, ale také je vám zvláštní motivaci přejít dnes. Pamatujte si, že po přepnutí do Instant World Booking, můžete i nadále používat všechny ostatní služby třetích stran.

Pořiďte si novou rezervačního systému pro vaše webové stránky dnes.   Plně integrovaná - Další funkce - Nižší náklady

Pokud jste si prohlížel ukázky a informace výše, již víte, že můžete okamžitě ušetřit peníze, zvýšit ROI (návratnost investic), a zlepšit funkčnost vaše webové stránky s moderní rezervačního systému. Není absolutně žádná povinnost snažit naše on-line rezervace pro vaše webové stránky a žádné náklady na dobývání nastavit. Pokud nejste spokojeni, dejte nám vědět.

Stále nejste přesvědčeni? Pouze Instant World Booking nabízí všechny tyto jedinečné vlastnosti a výhody:


1.Vícejazyčný - Umožní zákazníkům rezervovat s vámi v jejich vlastním jazyce. Dokonce jsou vícejazyčné funkce přímo na vaší domovské stránce (viz Demo 1)
2.Více měn - Zákazníci si mohou prohlédnout ceny a platby v jejich vlastní měně, než rezerv. Tím se zvyšuje důvěru a snižuje možnost záměny nad náklady.
3.Ochrana proti no-show (neschopnost dosáhnout) a zrušení - Zvýšení bezpečnosti Vašich osobních údajů s Garantovaný vklad plateb. Bez obav opět o pozdní zrušení nebo hosty, které se ukážou.
4.Více platební metody - Můžete si vybrat, jak přijímat platby? Nabízíme více elektronických platebních metod, které usnadňují přijímat finanční prostředky, prakticky v každém regionu světa.
5.Celkem integraci s vaší webové stránky - Náš rezervační systém je plně přizpůsobitelný pro integraci s vaší webové stránky jakýmkoli způsobem chcete. Podívejte se na ukázky výše pro příklady.
6.Zdarma nastavení a instalace pomoci - Potřebujete pomoc instalaci nového rezervačního systému? Budeme poskytovat poradenství a pomoc, nebo dokonce nainstalovat to pro Vás zdarma. Můžete si vybrat.
7.Shromažďovat veškeré vkladu - Jen Instant World Booking umožňuje zvolit vklad částku, kterou chcete vybírat od svých zákazníků.
8.Sbírejte zůstatky z hostů kreditní kartou - (Volitelně) Použijte náš volitelný platební systém pro sběr zůstatků k pozdějšímu datu, od svých zákazníků. V kombinaci s naší rezervačního systému, tabulí Payments nabízí kompletní kreditní kartou řešení pro Vašeho hotelu.  Další informace o platební tabulí
9.Hodnocení klientů - (Volitelně) shromažďovat recenze od svých zákazníků a zobrazit je na vaše webové stránky nebo rezervace stránku. Vaše rezervace motor se automaticky integruje do našeho hodnocení systému, což vám umožní sbírat a sdílet cenné informace od svých zákazníků.
10.Nejlepší Ekonomika Záruka - Pokud v současnosti používáte jiného poskytovatele rezervačního systému pro Váš hotel, hostel nebo ubytování se snídaní, garantujeme, že Vám můžeme nabídnout stejnou nebo lepší službu pro lepší ekonomiku. Vše, co musíte udělat, je kontaktovat nás a zeptat se. Takže, proč ne začít spořit dnes?  Kontaktujte nás
RussiaInstantBooking Odkazy:    Russia Instant Booking Úvodní stránka  |   Podpora  |   Navrhněte si hotel  |   Hledat hotely  |   Hodnocení  |   Napsat recenzi  |   Víkendové Sign-in  |   Přihlásit se k odběru newsletteru  |   Odhlásit se   |  Přidejte se k nám na Facebooku   |     |  Sledujte nás na Twitteru   |     |  
Pomocí našich služeb:    Všeobecné Podmínky  |   Ochrana osobních údajů a Bezpečnostní politika  |   Jak to funguje  |   Přidejte svůj Hotel  |   Spolupracujte s námi  |   Rezervační motoru   |   Správa kanálů   |   Affiliate programy   |   Odkaz na nás   |   Platební systém   |   Front Desk Software   |   XML kanály
Instant World Booking Globální:    Russian Levné hotely  |   Russian Levné Hostely  |   Russian Levné Bed & snídaně