Russia Instant Booking.com
Uživatelské jméno / E-mailová adresa

Heslo
Zapomněli jste heslo?
Nejste ještě členem?  Zaregistrujte se zde
Hotely?  Vytvořit účet
Affiliate programy Odkaz na Russia Instant Booking platební služby rezervace motoru
 

Odkaz na nás

 
Úvodní stránka

Spolupracujte s námi

Přidat hotel

Rezervační systém

Manažer kanál

Partnerský program

Odkaz na nás

Odkaz na násOdkaz na nás

Doporučujeme přidat některý z následujících odkazů na vaše webové stránky.

Odkazy Pomozte nám poslat další výhrady k vám, a další zisky. Odkazy jsou jedním z nejdůležitějších řidičů hodnocení vyhledávačů. Takže čím více odkazů internetové stránky, tím lepší jejich postavení ve vyhledávačích. To znamená, že budete potřebovat odkazy, a my potřebujeme odkazy taky.

Pokud máte webové stránky, možná už víte, že získání kvalitní externí odkazy, je velmi důležité. Ve skutečnosti, hledání odborníků engine marketing vždy obsahovat odkaz-budova patří mezi nejvyšší priority pro webové stránky. Vyšší hodnocení vyhledávačů povede k většímu provozu, a více příležitostí pro vás i pro nás zvýšení zisku.

Takže, prosím, ukázat svou podporu tím, že propojí na našich webových stránkách. Máme širokou škálu bannerů z čeho vybírat. Můžete si vybrat ten, který nejlépe zvyšuje vaše webové stránky. Rovněž zvážit přidání více odkazů, pro přesměrování návštěvníků na vaši stránku nemovitost profilu nebo snad číst nebo psát recenze.

Vydělávat provize s odkazy "auto-affiliate".

Vydělejte 25% provize tím, že affiliate odkazy na vašich webových stránkách. To je nejvyšší provize k dispozici pro každý program cestovní affiliate s automatickým nastavením. Jen viz níže uvedených pokynů se dozvíte, jak místo s vysokými příjmy odkazy na vašich webových stránkách.
Krok 1:  Pokud chcete přizpůsobit své odkazy na konkrétní místo nebo hotel na našich webových stránkách, prosím, aby výběr:

        

Krok 2 (volitelné):  Chceš, aby se váš odkazy do důchodu-vydělávat affiliate odkazy? Instant World Booking nabízí snadný způsob, jak vydělat dodatečné příjmy z vašich webových stránkách. Stačí zadat svoji e-mailovou adresu, a na níže uvedené odkazy budou převedeny na affiliate odkazy. Není nic dělat. Vydělejte 25% provizi z rezervace odešlete naše cesta!  Přečtěte si více o "auto-affiliate" odkazy


Krok 3:  Zkopírujte kód pro svůj oblíbený odkaz níže rychle vytvořit odkaz na své webové stránky. Můžete si vybrat některý z našich 3 hlavních webových stránkách. Odkaz na vaše oblíbené stránky, nebo vyberte všechny.

InstantWorldBooking.com HostelTraveler.com BedBreakfastTraveler.com

Všechny typy ubytování

Ubytovny, Backpackers a rozpočet hotely

B & Bs a hostinceJednoduchý textový odkaz 1
Někdy je lepší jen zahrnuje jednoduchý textový odkaz. Pokud máte blog, sociální média, nebo jen chtějí zahrnout nenápadný odkaz na své webové stránky, zkuste jednoduchý textový odkaz.

Hotely a ubytovny Ubytovny a Backpackers Bed and Breakfast
Zkopírujte a vložte následující html kód do vaší stránky. Změňte zvýrazněná slova na libovolný text, který chcete zobrazit ve váš odkaz:
<a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel výhrady">Hotely a ubytovny</a> <a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace">Ubytovny a Backpackers</a> <a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince">Bed and Breakfast</a>


Jednoduchý text Link 2
Zde je další doporučení pro jednoduchý textový odkaz:

Hotely a exkluzivní dovolenou Ubytovny a exkluzivní dovolenou B & bs a exkluzivní dovolenou
Zkopírujte a vložte následující html kód do vaší stránky. Změňte zvýrazněná slova na libovolný text, který chcete zobrazit ve váš odkaz:
<a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Působivé ubytování">Hotely a exkluzivní dovolenou</a> <a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Kvalitní ubytování">Ubytovny a exkluzivní dovolenou</a> <a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Další ubytování">B & bs a exkluzivní dovolenou</a>


Rezervovat odkazy
Povzbuzovat návštěvníky, aby si rezervovat nyní s výzvou k akci.

Zkopírujte a vložte následující html kód do svých stránek:
Doporučená: Kopírovat obraz do adresáře, kde jsou uloženy vaše webové stránky. Nahradit vybraný text s cestou, kam jste uložili obrazu.
<div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel výhrady"><img src="http://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner7.jpg" border="0" width="150" height="85" alt="" title="Hotely a hostel výhrady"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel výhrady" style="font-family:'Arial';">Rezervace hotely</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Přečtěte si recenzi" style="font-family:'Arial';">Přečtěte si recenzi</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace"><img src="http://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner7.jpg" border="0" width="150" height="85" alt="" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace" style="font-family:'Arial';">Rezervace ubytovny</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Přečtěte si recenzi" style="font-family:'Arial';">Přečtěte si recenzi</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince"><img src="http://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner7.jpg" border="0" width="150" height="85" alt="" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince" style="font-family:'Arial';">Rezervace B & Bs</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Přečtěte si recenzi" style="font-family:'Arial';">Přečtěte si recenzi</a></div>


Banner tabule odkazy
Vynikající všestranný, který se zobrazí interaktivních tabulí (Instant World Booking) značku na své webové stránky.

Zkopírujte a vložte následující html kód do svých stránek:
Doporučená: Kopírovat obraz do adresáře, kde jsou uloženy vaše webové stránky. Nahradit červené zvýrazněný text s cestou, kam jste uložili obrazu. Můžete také změnit zelené zvýrazněná slova na libovolný text, který chcete zobrazit.
<div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel výhrady"><img src="http://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner2.jpg" border="0" width="125" height="95" alt="" title="Hotely a hostel výhrady"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel výhrady" style="font-family:'Arial';">Výběr ubytování</a> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace"><img src="http://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner2.jpg" border="0" width="125" height="95" alt="" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel výhrady" style="font-family:'Arial';">Výběr ubytování</a> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince"><img src="http://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner2.jpg" border="0" width="125" height="95" alt="" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel výhrady" style="font-family:'Arial';">Výběr ubytování</a>


Registrujte se silniční spojení
Naše dopravní značky nabízejí unikátní cestovní motiv na vaši webovou stránku, na rozdíl od více tradičních vazeb.

Zkopírujte a vložte následující html kód do svých stránek:
Doporučená: Kopírovat obraz do adresáře, kde jsou uloženy vaše webové stránky. Nahradit červené zvýrazněný text s cestou, kam jste uložili obrazu. Můžete také změnit zelené zvýrazněná slova na libovolný text, který chcete zobrazit.
<div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel výhrady"><img src="http://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-sign.gif" border="0" width="124" height="75" alt="" title="Hotely a hostel výhrady"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel výhrady" style="font-family:'Arial';">Vysoce hodnoceny ubytování</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace"><img src="http://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-sign.gif" border="0" width="124" height="75" alt="" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace" style="font-family:'Arial';">Vysoce hodnoceny ubytování</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince"><img src="http://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-sign.gif" border="0" width="124" height="75" alt="" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince" style="font-family:'Arial';">Vysoce hodnoceny ubytování</a></div>


"Nejlepší na" odkazy
Pokud váš majetek nebo služba je vystupoval v Instant World Booking, dát svým zákazníkům vědět.

Zkopírujte a vložte následující html kód do svých stránek:
Doporučená: Kopírovat obraz do adresáře, kde jsou uloženy vaše webové stránky. Nahradit vybraný text s cestou, kam jste uložili obrazu.
<a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel výhrady"><img src="http://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner4.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="Hotely a hostel výhrady"></a> <a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace"><img src="http://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner4.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace"></a> <a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince"><img src="http://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner4.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince"></a>


"Doporučená Na" odkazy
Máte recenze na Instant World Booking? Mají své zákazníky doporučujeme vaší nemovitosti nebo službu? Pass na doporučení své návštěvníky.

Zkopírujte a vložte následující html kód do svých stránek:
Doporučená: Kopírovat obraz do adresáře, kde jsou uloženy vaše webové stránky. Nahradit vybraný text s cestou, kam jste uložili obrazu.
<a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel výhrady"><img src="http://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner5.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="Hotely a hostel výhrady"></a> <a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace"><img src="http://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner5.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace"></a> <a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince"><img src="http://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner5.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince"></a>


Přečtěte si Recenze - psát recenze
Povzbuďte své návštěvníky číst nebo psát recenze na vaše služby, nebo psát recenze obecně. Instant World Booking nabízí vynikající možnosti pro cestovatele číst hodnocení před tím, než rezervy.

Zkopírujte a vložte následující html kód do svých stránek:
Doporučená: Kopírovat obraz do adresáře, kde jsou uloženy vaše webové stránky. Nahradit vybraný text s cestou, kam jste uložili obrazu.
<div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.instantworldbooking.com/listings/reviews.php" target="_blank" title="recenze"><img src="http://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner6.jpg" border="0" width="149" height="60" alt="" title="recenze"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel výhrady" style="font-family:'Arial';">Rezervace hotely</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.instantworldbooking.com/reviews/search_reviews.php" target="_blank" title="Přečtěte si recenzi" style="font-family:'Arial';">Recenze</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.hosteltraveler.com/listings/reviews.php" target="_blank" title="hostel recenze"><img src="http://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner6.jpg" border="0" width="149" height="60" alt="" title="hostel recenze"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace" style="font-family:'Arial';">Rezervace ubytovny</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.hosteltraveler.com/reviews/search_reviews.php" target="_blank" title="Přečtěte si recenzi" style="font-family:'Arial';">Hostel recenze</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com/listings/reviews.php" target="_blank" title="nocleh se snídaní recenze"><img src="http://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner6.jpg" border="0" width="149" height="60" alt="" title="nocleh se snídaní recenze"></a><br clear="all"><a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince" style="font-family:'Arial';">Rezervace B & Bs</a>&nbsp;&nbsp;<a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com/reviews/search_reviews.php" target="_blank" title="Přečtěte si recenzi" style="font-family:'Arial';">B & B alb</a></div>


Jednoduché Banner Link 1
Za malý, nenápadný banner odkaz, zkuste jeden z našich jednoduchý banner odkazy.

Zkopírujte a vložte následující html kód do svých stránek:
Doporučená: Kopírovat obraz do adresáře, kde jsou uloženy vaše webové stránky. Nahradit vybraný text s cestou, kam jste uložili obrazu.
<a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel výhrady"><img src="http://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner3.jpg" border="0" width="175" height="25" alt="" title="Hotely a hostel výhrady"></a> <a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace"><img src="http://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner3.jpg" border="0" width="175" height="25" alt="" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace"></a> <a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince"><img src="http://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner3.jpg" border="0" width="175" height="25" alt="" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince"></a>


Jednoduché Banner Link 2
Další verze naší malé, generické banner odkazy.

Zkopírujte a vložte následující html kód do svých stránek:
Doporučená: Kopírovat obraz do adresáře, kde jsou uloženy vaše webové stránky. Nahradit vybraný text s cestou, kam jste uložili obrazu.
<a href="http://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotely a hostel výhrady"><img src="http://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner1.jpg" border="0" width="170" height="40" alt="" title="Hotely a hostel výhrady"></a> <a href="http://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace"><img src="http://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner1.jpg" border="0" width="170" height="40" alt="" title="Mládežnické ubytovny a Backpackers rezervace"></a> <a href="http://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince"><img src="http://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner1.jpg" border="0" width="170" height="40" alt="" title="Nocleh se snídaní a B & B hostince"></a>
RussiaInstantBooking Odkazy:    Russia Instant Booking Úvodní stránka  |   Podpora  |   Navrhněte si hotel  |   Hledat hotely  |   Hodnocení  |   Napsat recenzi  |   Víkendové Sign-in  |   Přihlásit se k odběru newsletteru  |   Odhlásit se   |  Přidejte se k nám na Facebooku   |     |  Sledujte nás na Twitteru   |     |  
Pomocí našich služeb:    Všeobecné Podmínky  |   Ochrana osobních údajů a Bezpečnostní politika  |   Jak to funguje  |   Přidejte svůj Hotel  |   Spolupracujte s námi  |   Rezervační motoru   |   Správa kanálů   |   Affiliate programy   |   Odkaz na nás   |   Platební systém   |   Front Desk Software   |   XML kanály
Instant World Booking Globální:    Russian Levné hotely  |   Russian Levné Hostely  |   Russian Levné Bed & snídaně