Russia Instant Booking.com
Uživatelské jméno / E-mailová adresa

Heslo
Zapomněli jste heslo?
Nejste ještě členem?  Zaregistrujte se zde
Hotely?  Vytvořit účet
Affiliate programy Odkaz na Russia Instant Booking platební služby rezervace motoru
 

Spolupracujte s námi

    Hotely, Hostely, a B & BHotely, Hostely, a B & B Affiliate programyAffiliate programy Rezervační motoruRezervační motoru Správa kanálůSpráva kanálů Odkaz na násodkaz na Russia Instant Booking Hotelové řetězceHotelové řetězce Cestovní kancelářeCestovní kanceláře
 
Úvodní stránka

Spolupracujte s námi

Přidat hotel

Rezervační systém

Manažer kanál

Partnerský program

Odkaz na nás

Hotely, Hostely, a B & BHotely, Hostely, a B & B

Hotely, Hostely, a B & B - Spolupracujte s námi

Funkce Vaši nemovitost na RussiaInstantBooking.com. Je to zcela zdarma! Přidejte svůj hotel do naší celosvětové obchodní sítě, a uvidíte, online expozice zvýší, jako nikdy předtím.

Přidejte svůj hotel

Bez ohledu na to, jak měřit ziskovost, může Instant World Booking zvýšit návratnost investic (ROI). Zde je návod: Pouze Instant World Booking poplatky nízké 8% provize pro on-line rezervací. Pravděpodobně již víte, že prakticky všechny ostatní on-line služby, poplatek v rozmezí 10% -30%. Takže, i když používáte více rezervační služby, si zvyšuje ziskové rozpětí pro každé rezervace, obdržíte od RussiaInstantBooking.com.

Správně proveden online marketingové strategie mohou zvýšit hotelu ziskové rozpětí až o 20% nebo více v jednom roce. Russia Instant Booking nabízí nástroje, které vám umožní dosáhnout těchto cílů. Zde je důvod, proč jsme lepší na který vám pomůže zvýšit zisky:

1.Nejnižší cena - Stop přeplácení pro online rezervace. Instant World Booking provize start na pouhých 8%. Nejsou žádné členské poplatky.
2.Maximální expozice a Traffic - Váš bezplatný zápis obsahuje současné reklamy na mnohé z našich vysoce cílené internetové portály (přes 100 celkem). Toto je navíc k naší rozsáhlé síti poboček.
3.15 + si stránky pro vaši Hotel - Pouze Instant World Booking vám 15 nebo více odlišných stránek jen pro svůj majetek. Máš štěstí, abyste získali více než jednu stránku z jiných služeb. Každá stránka je optimalizovaná pro vyhledávače, a přenesl se zdarma do jednoho z nejpopulárnějších světových jazyků.
4.Nikdy jsi provést platbu na nás - Není členské příspěvky, a naše provize jsou shromažďovány ve formě vkladů od hosta. Nikdy jsi provést platbu na nás. Máte bezpečnostní záruky kreditní karty (jsme již potvrdil karty), a sbírat nesplacený zůstatek přímo z vašeho hosta při příjezdu.
5.Neomezené Fotografie - Jen Instant World Booking umožňuje funkci neomezený počet fotografií zdarma s reklamou.
6.Hodnocení Recenze - Je součástí jedné z nejvíce intuitivní online přezkoumání systémů pro hosty. Náš systém obsahuje hodnocení patentovaného algoritmu pro komponenty vážení přezkumu, což spravedlivější základ pro hodnocení vlastností založené na spokojenost hosta. Pokud používáte Instant World Booking pro svůj rezervační systém, můžete také funkci vaše hodnocení hostů na svých webových stránkách.
7.Používat své vlastní storno podmínky - Použijte svůj vlastní politiky, ne náš. Pokud potřebujete pomoci sbírat od hosta, zkuste naše volitelné platebních služeb.  Platební systémy
8.2 Velká Cesty pro hosty Reserve - Zatímco okamžité rezervace je nejlepší metodu použít, pouze Instant World Booking nabízí plně automatizované alternativou pro žádost-pouze rezervace.
9.Automatické aktualizace kalendáře - Použití automatického kanály aktualizovat svůj kalendář pouze z jednoho zdroje nebo si denně software. Máme dokonce zařídil slevy, pokud si přejete vyzkoušet jeden z našich partnerů kanálu řízení.
10.Pay-per-click advertising - Ekologické vyhledávání žebříčku nejsou dost už. Platíte nic na seznam s Instant World Booking. Pak jsme se rozvíjet a udržovat Google pay-per-klikněte na reklamní kampaň pro svůj majetek, který by vás stálo stovky dolarů udržovat sami.
11.Platby systémy - Instant World Booking nabízí volitelné úvěrových služeb kartou na doplnění on-line rezervaci kapacity.  Platební systémy
12.Rezervace Engine pro vaše webové stránky - ideální volba pro okamžité zvýšení návratnosti investic, předních technologií a nízké náklady na rezervaci pro vaše webové stránky. Využijte průmyslu nejnižší sazbu provize ve výši 1,9% při použití volitelného náš on-line rezervace pro vaše webové stránky.
13.Nejlepší Ekonomika Garance - Pokud v současnosti používáte jiného poskytovatele služeb pro váš hotel, prosím, kontaktujte Instant World Booking. Garantujeme, že Vám můžeme nabídnout stejný nebo lepší služby pro lepší ekonomiku. Vše, co musíte udělat, je kontaktovat nás a zeptat se.  Kontaktujte nás
14.Zdarma Online marketingová strategie konzultace - Chcete zvýšit zisk nejméně o 20%? Můžeme vám pomoci vytvořit správnou strategii. Pečlivě prováděné strategie může být nízká-náklady, přesto vysoce-dopad. Pokud jste novým našich služeb, můžete naplánovat bezplatné telefonní konzultace, které vám pomohou rozvíjet on-line marketingové strategie. Volejte ještě dnes, nebo poslat e-mail naplánovat si zdarma konzultaci.  Kontaktujte nás

Přidejte si hotel ještě dnes

Začínáme s volným reklamu pro váš hotel (nikdy nám nic platit), a začít rostoucí rezervace a zisky s vedoucí nízkonákladová služba pro on-line marketing. Pro více informací o tom, jak pracujeme s hotely, naleznete Hotely - Přidejte se k nám.

Affiliate programyAffiliate programy

Affiliate programy - Spolupracujte s námi

Máte-li vlastní nebo provozují jakýkoli typ webu se můžete stát affiliate na Instant World Booking. Náš affiliate programy vám umožní vydělat peníze navíc, s vaší webové stránky, které zpeněžit svůj provoz.

Nabízíme neuvěřitelný výběr affiliate programy z čeho vybírat. Ještě lépe, Instant World Booking nabízí pouze affiliate programy, které nevyžadují registraci. To je pravda, žádné čekání na e-maily a hesla z mezinárodní podporu center. A pokud jde o jednoduchost, naše programy realizovány v rámci 10 minut. Podívejte se na naše ukázky affiliate program, a vybrat metodu, která je pro vás to pravé.  Druhy Affiliate programy

Affiliate programy pro hotely

Populární forma affiliate programu je vlastní rezervační systém pro váš hotel, ubytovna, nebo B & B internetových stránkách. Pokud použijete náš online rezervační služby, můžete využít našich vysoce personalizované rezervace motoru. To vám umožní zachytit bezpečné, potvrzené rezervace přímo na svých webových stránkách. Můžete dokonce použít jej přijímat platební karty ze své hosty. Instant World Booking nabízí nejnižší náklady jsou k dispozici kdekoli na tuto službu.  Rezervační motor za váš hotel, hostel nebo B & Webové stránky B

Affiliate programy pro Hotel adresářů

Pokud chcete funkci adresář hotely na vašich webových stránkách, nebo už mají jeden, přidejte okamžité rezervace schopnosti s Instant World Booking. Možná jste o zřízení nové internetové stránky, a chtějí mít cestovní rezervace schopnosti tím, že přidá hotelů. Můžete použít náš soupis vlastností zveřejnit rezervační systém na webových stránkách. Instant World Booking nabízí white-label řešení pro přidání hotel index a hotelových rezervací přímo na vašich webových stránkách. Můžeme zavést tuto funkci se na Vás s překvapivě jednoduché řešení, a při nulové náklady.

Pokud již máte ubytování adresář, základní schopnost nabízet on-line rezervace přímo z vaší webové stránky, je účinný způsob, jak zvýšit vaše on-line služeb, a růst výnosů. Dokonce i když jste již nabízejí nějaký způsob provedení rezervace na svých webových stránkách, přidávat další rezervace kanálů může dramaticky zvýšit hodnotu vašich webových stránek. Instant World Booking lze realizovat tuto hodnotu pro vás tím, že přidá rezervace kanál.

Přečtěte si více o našem affiliate programů, viz ukázky a začít během několika minut.  Začínáme s affiliate programy

Affiliate programy pro firmy Travel Service

Pokud jste cestovní kancelář, prodávat zájezdy nebo činnosti, které cestovní internetové stránky, nebo vykonávat jakýkoli druh cestování poradenství, můžeme nastavit vlastní affiliate program právě pro vás. Vždy existují další způsoby, jak zpeněžit návštěvnosti vašich webových stránek. Vlastní partnerský program může být perfektní způsob, jak zvýšit svůj provoz a internet zisky. Prosím, kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, co vlastní rezervační systém, nebo affiliate programu může dosáhnout pro vaše webové stránky.  Kontaktujte nás

Affiliate programy pro každého

Prakticky kdokoliv s webovými stránkami mohou vydělat peníze do našeho partnerského programu. Nabízíme unikátní novou formu partnerského programu s názvem naší "Auto-Affiliate" programu. Říká se tomu, protože je to tak snadné, prakticky kdokoliv bez zkušeností s programováním mohou implementovat jej na svých webových stránkách. Nejsou žádné znamení-up, nebo účet formuláře k vyplnění. Vše, co musíte udělat, je zkopírovat nějaký jednoduchý kód, který vám poskytneme na vaše webové stránky, přidejte vaši emailovou adresu a budete hotovi. Kód místa atraktivní a nenápadný odkaz na své webové stránky. Když někdo klikne na odkaz využít našich služeb a rezervovat si cestování, získáte provizi.

Chcete-li rychle nastavit odkazy na vaše webové stránky pro naše "Auto-Affiliate" programu, viz:

Odkaz na nás
Více informací o našich "Auto-Affiliate" programu

Rezervace motory pro vaše webové stránkyRezervační motor za váš hotel, hostel nebo B & Webové stránky B - pracovat s Russia Instant Booking

Vyberte si lepší Rezervační systém pro váš hotel, ubytovna, nebo nocleh se snídaní stránky

Instant World Booking nabízí rezervační systém s více personalizace pro vaše webové stránky, flexibilita s klientských vkladů, a jednodušší nastavení. A co je nejdůležitější, je to levnější než rezervačního systému můžete najít pro svůj hotel. Budeme dokonce nainstalovat to pro vás bez dalších nákladů. Prosím, podívejte se ostatní rezervační systémy pro vaše webové stránky, pak v porovnání s Instant World Booking.

Pouze Instant World Booking nabízí "nejlepší ekonomická Guarantee". Pokud uvažujete další služby s podobnými vlastnostmi, dejte nám vědět. Garantujeme, že budeme poskytovat stejné (a většinou lepší) službu za nižší cenu. Proč ne zvýšit ziskové rozpětí dnes?

Více informací o hotelu motory a rezervace pohled dema

Již mají rezervační systém pro váš hotel, B & B nebo hostel webové stránky?

Informujte se o našich speciálních slev při přepnutí dnes od konkurenčních služeb.  Kontaktujte nás

Proč je Instant World Booking lepší volba pro vaše on-line motor?

Plně integrované, více funkcí, nižší náklady, vícejazyčný, multi-měnové, atd. ... Zobrazit výše uvedený odkaz pro kompletní seznam funkcí a výhod, které nabízí pouze Instant World Booking. Také, podívejte se na ukázky, které ukazují, jak přesně rezervaci motor bude pracovat na vašich webových stránkách.  Stejně jako naše ostatní hotelové partnery, pokud hledáte způsob, jak zvýšit návratnost investic (návratnost investic), může náš rezervační motoru vám okamžitý podporu v ziskové marže.

Vyberte si Instant World Booking nejen ke zvýšení zisku, ale také na posílení funkčnosti svých webových stránek. Podívejte se na naše ukázky, pak kontaktujte nás ještě dnes, abyste mohli začít. Zkuste bez závazků a bez nastavení náklady.  Pro váš hotel, neexistuje lepší řešení výhrady.

Správa kanálůSpráva kanálů - pracovat s Russia Instant Booking

Správce kanálů vám umožní nahrát svůj kalendář dostupnosti na více než 150 distribučních místech najednou.

Správa kalendáře jen jednou, ale naplnit více rezervačních portálů současně. Nyní IWB nabízí spojení do více než 150 míst, plus GDS, pro jednu nízkou cenu. Výhodou je neuvěřitelné úspory času a pohodlí. Úspory nákladů, je bezprecedentní. Můžete odstranit hodiny a hodiny práce týdně správu kalendáře na více webových stránkách.

Výhody:
  • Méně než 14 dolarů za měsíc
  • Aktualizujte svůj kalendář na více než 150 rezervačních portálů, plus GDS, pro jednu nízkou cenu
  • Vynásobte své expozice s Hotels.com, Expedia, Travelocity, Booking.com a mnoho dalších
  • Zahrnuty všechny hlavní Hostelling místa, a to i HostelWorld.com
  • Ušetřete čas správu kalendáře pouze jednou
Za méně než 14 dolarů za měsíc, není co ztratit. Proč to nezkusit dnes? Při těchto cenách, pokročilá správa kanálů je konečně k dispozici pro hotely a ubytovací zařízení všech velikostí. Vynikající pro hotely, B & amp; snídaní a hotely, IWB Channel Manager je nejlevnější službu tohoto druhu k dispozici kdekoliv.

Nejsou k dispozici žádné dlouhodobé závazky. Kupte si tolik měsíců služby, jak budete chtít. Získejte slevu, pokud si koupíte alespoň 6 měsíců.
  Kontaktujte nás

Více informací o hotelu kanálu řízení

Odkaz na násOdkaz na nás na Russia Instant Booking

Mají internetové stránky? Odkaz na nás

Pokud máte webové stránky, již víte, že získání kvalitní zpětných odkazů je klíčem k úspěchu s vyhledávači. Takže, budete potřebovat odkazy a potřebujeme také odkazy. Jste-li hotel, využívají našich služeb, inzerovat na našich stránkách, přispívat na naše stránky, nebo cestovat s námi, zvažte přidání odkazu na vaše webové stránky RussiaInstantBooking.com. Možná byste prostě jako my. Přidat odkaz a ukázat vaši podporu. Budeme velmi vděčni.

Tvorba webových odkazů nebylo nikdy jednodušší. Podívejte se na naše vlastní odkaz formáty a bannery. Přidat odkaz na vaše webové stránky během několika minut. Dokonce personalizovat hluboké odkazy na konkrétní stránky na našich webových stránkách:

Vytvořte si vlastní odkazy na vaše webové stránky

Jak vydělat peníze s odkazy

Konvertovat běžné odkazy na vaše webové stránky do důchodu vydělávat odkazy. Viz výše uvedené stránce pro více informací o tom, jak změnit své běžné odkazy na affiliate odkazy, které mají potenciál vydělat peníze. Naše "Auto Affiliate" programu vám umožní přidat vaši e-mailovou adresu, na obyčejný odkaz. Pak lze získat až 25% provize na všechny zákazníky, zašlete nám je. Je to snadné, a nejsou tam žádné registrace. Stačí vytvořit svůj odkazů, přidejte vaši emailovou adresu a budete hotovi.

Hotelové řetězce (skupiny)Hotelové řetězce (skupiny)

Hotelové řetězce (skupiny) - Spolupracujte s námi

Pokud provozujete, nebo představují řetězce (skupiny) hotelů, schopnost spravovat všechny své vlastnosti, rychle je vysokou prioritou. Řetěz účty umožňují spravovat všechny své vlastnosti hotel pouze s jedním účtem. Instant World Booking nabízí nepřekonatelnou rychlost a účinnost, i když stačí několik hotelů. Zobrazit a spravovat všechny vaše hotelů z jediného rozhraní.

Začínáme s Hotelový řetězec (Group) účtu

Motory pro on-line hotelové řetězce

Další skvělý způsob, jak vaše skupina může pracovat s Instant World Booking je využití našeho rezervačního Engine pro vaše webové stránky hotelu. Náš rezervační systém nabízí pokročilé funkce a integrace, a nízké náklady, které je zaručeno, že porazit jakýkoli konkurenční služby. S Instant World Booking, můžete si nechat hotel webové stránky nastavit s naší on-line rezervace do 24 hodin. Nezáleží na tom, pokud máte jen několik hotelů, nebo více než sto. Můžeme nastavit si s lepší on-line rezervaci řešení za nižší cenu do jen několik dní.  Kontaktujte nás

Cestovní kancelářeSpolečnosti Travel Service na Russia Instant Booking

Cestovní kanceláře a cestovní servis společnosti - práce s námi

Prodáváme naše hotely pro své zákazníky a vydělat provizi. Nemusíte webové stránky. Stačí pomocí odkazů, které poskytujeme rezervaci ubytování pro své zákazníky. Nebo poslat odkazy na vaše zákazníky. Ty je možné rezervovat přímo na našich webových stránkách. Sledujeme každý rezervaci a zašleme vám 25% z provize rezervace si vygenerovat. Vše, co musíme sledovat své činnosti je vaše e-mailová adresa. Je to snadné.

Prodáváme hotely s trackable odkazy

RussiaInstantBooking Odkazy:    Russia Instant Booking Úvodní stránka  |   Podpora  |   Navrhněte si hotel  |   Hledat hotely  |   Hodnocení  |   Napsat recenzi  |   Víkendové Sign-in  |   Přihlásit se k odběru newsletteru  |   Odhlásit se   |  Přidejte se k nám na Facebooku   |     |  Sledujte nás na Twitteru   |     |  
Pomocí našich služeb:    Všeobecné Podmínky  |   Ochrana osobních údajů a Bezpečnostní politika  |   Jak to funguje  |   Přidejte svůj Hotel  |   Spolupracujte s námi  |   Rezervační motoru   |   Správa kanálů   |   Affiliate programy   |   Odkaz na nás   |   Platební systém   |   Front Desk Software   |   XML kanály
Instant World Booking Globální:    Russian Levné hotely  |   Russian Levné Hostely  |   Russian Levné Bed & snídaně