Russia Instant Booking.com
Adı / E-posta Adresi

Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?
Üye değil misiniz?  Burada yap
Oteller?  Ücretsiz bir hesap oluşturun
Ortaklık Programları Bağlantı Russia Instant Booking ödeme hizmetleri rezervasyon motoru
 

Bizimle çalışın

    Hoteller, Hosteller, ve oda ve kahvaltı İşletmeleriHoteller, Hosteller, ve oda ve kahvaltı İşletmeleri Ortaklık ProgramlarıOrtaklık Programları Rezervasyon motoruRezervasyon motoru Kanal yönetimiKanal yönetimi Bize Linkbağlantı Russia Instant Booking Otel zincirleriOtel zincirleri Seyahat acentalarıSeyahat acentaları
 
Anasayfa

Bizimle çalışın

Otel Ekle

Rezervasyon motoru

Kanal yöneticisi

Affiliate programı

Bize Link

Hoteller, Hosteller, ve oda ve kahvaltı İşletmeleriHoteller, Hosteller, ve oda ve kahvaltı İşletmeleri

Hoteller, Hosteller, ve oda ve kahvaltı İşletmeleri - Bizimle çalışın

Özellik gayrimenkul RussiaInstantBooking.com. Kesinlikle ücretsiz! Bizim dünya çapında pazarlama ağına Otelinizi ekleyin ve daha önce hiç olmadığı gibi çevrimiçi poz artış görebilirsiniz.

Otelinizi ekleyin

Ne olursa olsun size karlılık ölçmek nasıl, Instant World Booking yatırım getirisi (ROI) getirinizi artırabilir. İşte yapmanız gerekenler: Sadece Instant World Booking online rezervasyonları için düşük% 8 komisyon ücretleri. Bildiğiniz 10% -30% arasında hemen hemen tüm diğer online servis ücreti söyledi. Bu yüzden, her rezervasyon için birden rezervasyon hizmetleri, kar marjı artar kullansanız bile sizden almak RussiaInstantBooking.com.

Uygun şekilde idam online pazarlama stratejisinin bir yıl kadar% 20 veya daha fazla bir otelin kâr marjı artabilir. Russia Instant Booking araçları sunar bu hedeflere ulaşmak sağlamaktır. Burada size karlarını artırmak yardımcı olmayı daha iyi konum nedeni:

1.Düşük maliyet - online rezervasyonları için Dur overpaying. Instant World Booking komisyonları sadece% 8 'da başlayacak. hiçbir üyelik ücreti vardır.
2.Maksimum Pozlama ve Trafik - Ücretsiz listeleme bizim yüksek hedefli web portalları çok üzerinde eşzamanlı reklam (toplam 100 olarak) içerir. Bu iştiraklerinin geniş ağına ilave olarak.
3.15 + senin Hotel Sayfalar Çeviri - Sadece Instant World Booking mülkünüzün sadece 15 veya daha fazla ayrı sayfa verir. Diğer hizmetler birden fazla sayfayı almak şanslısın. Her sayfa, arama motoru optimize olduğunu ve dünyanın en popüler dillerden birine ücretsiz tercüme.
4.ve hiçbir üyelik ücreti yok bizim komisyon konuk bir mevduat şeklinde toplanır - Sen bizi hiç bir ödeme yapmak. Asla bize bir ödeme yapmak. Eğer bir kredi kartı garantisi (biz zaten kart doğruladıysanız) güvenlik ve varış anda konuk doğrudan ödenmemiş bakiye toplamak.
5.Sınırsız Fotoğrafları - Sadece Instant World Booking sizin reklam ile ücretsiz fotoğraf sınırsız sayıda özellik sağlar.
6.Konuk Değerlendirme - Biz misafirler için en kolay online gözden sistemlerinden birine sahiptir. Bizim derecelendirme sistemi misafir memnuniyetine dayalı sıralama özellikleri için daha adil olarak sonuçlanan ağırlık inceleme elemanları için özel bir algoritma içerir. Lütfen rezervasyon motoru için Instant World Booking kullanırsanız, siz de kendi web sitenizde Konuk değerlendirmeleri özelliği olabilir.
7.Kendi iptal koşulları kullanın -, bizim kendi politikaları değil kullanın. Bizim isteğe bağlı ödeme hizmetleri deneyin, misafir toplayarak yardıma ihtiyacınız varsa.  Ödeme sistemleri
8.Rezerv Konuklar için 2 Great Ways - anında rezervasyon yaparken kullanmak için en iyi yöntem, sadece Instant World Booking istek sadece rezervasyonları için tam otomatik bir alternatif sunuyor.
9.Otomatik Takvim Güncellemeler - otomatik kullan sadece tek bir kaynaktan veya ön büro yazılım takviminizi güncellemek için beslenir. bizim kanal yönetim ortaklarından biri denemek isterseniz Hatta indirim için düzenledik.
10.Organik arama sıralaması artık yeterli değil - Pay-per-Reklam tıklayın. Eğer Instant World Booking ile listeye hiçbir ücret ödemeden. Daha sonra geliştirmek ve kendiniz korumak için yüzlerce dolar mal olacak mülkünüz için bir Google ödeme tıklama başı reklam kampanyası korumak.
11.Ödemeler Sistemleri - Instant World Booking sunmaktadır opsiyonel kredi kartı ödeme hizmetleri online rezervasyon yeteneğinizi tamamlamak üzere.  Ödeme sistemleri
12.Web Sitesi için Rezervasyon Motor - anında, YG artan önde gelen teknoloji ve web siteniz için düşük maliyetli rezervasyonları featuring için mükemmel bir seçenek. web siteniz için isteğe bağlı online rezervasyonları kullanıldığında% 1.9 endüstrinin en düşük komisyon oranını yararlanın.
13.En iyi Ekonomi Garanti - Şu anda, otel için başka bir sağlayıcıdan hizmet kullanıyorsanız temas Instant World Booking lütfen. Biz daha iyi ekonomi için aynı veya daha iyi hizmet sunabilir garanti. Yapmanız gereken tek şey bize ve istemektir.  Bize ulaşın
14.Ücretsiz Online Pazarlama Stratejisi Danışma - en az% 20 kar artışı istiyor musunuz? Size doğru strateji geliştirmeye yardımcı olabilir. Dikkatli bir şekilde uygulanan strateji henüz düşük maliyetli, yüksek etkili olabilir. Hizmetlerimizi için yeni iseniz, size doğru online pazarlama stratejilerini oluşturmalarına yardımcı olacak ücretsiz bir telefon danışma programı olabilir. bugün arayın veya ücretsiz danışma programı için bir e-posta gönderin.  Bize ulaşın

Bugün Otelinizi ekleyin

otel, (bize herhangi bir ödeme asla) ve online otel pazarlama için önde gelen düşük maliyetli hizmet rezervasyonları ve karlarını artırmak başlamak için ücretsiz bir reklam ile çalışmaya başlayın. Gördüğümüz, lütfen otel ile çalışma hakkında daha fazla bilgi için Oteller - Bize katılın.

Ortaklık ProgramlarıOrtaklık Programları

Ortaklık Programları - Bizimle çalışın

Eğer varsa veya web sitesi her türlü faaliyet, sen Instant World Booking bir ortaklık olabilir. Bizim bağlı programlar Trafik para kazanmanızı web sitenize ekstra para kazanmak için verir.

Biz seçim için bağlı programlar inanılmaz bir seçki sunuyor. Daha iyisi, Instant World Booking kaydı gerekmez sadece bağlı programlar sunmaktadır. Doğru, hiçbir e-posta ve şifre uluslararası destek merkezlerinden bekliyor. Ve bu basitlik gelince, bizim program altında 10 dakika içinde uygulanabilir. , Bağlı kuruluş programı demolar göz atın ve size uygun yöntemi seçin.  Ortaklık Programları Türleri

Oteller için Ortaklık Programları

affiliate program popüler bir formu otel, pansiyon, ya da B & B siteniz için özel rezervasyon motorudur. Eğer online rezervasyon hizmeti kullanıyorsanız, bizim çok kişiselleştirilmiş rezervasyon motoru yararlanabilirsiniz. Bu güvenli yakalama sağlayan, kendi web sitesinde sağ tarafta rezervasyonları doğruladı. Hatta konuklardan kredi kartlarını kabul etmek için kullanabilirsiniz. Instant World Booking düşük maliyetle bu hizmet her yerde kullanılabilir sunuyor.  Otelinizde, pansiyon veya B & rezervasyon motoru B sitesi

Otel dizinler için Ortaklık Programları

, ya da web sitenizde oteller bir dizin özelliği istiyorsanız zaten bir tane var, Instant World Booking ile anında rezervasyon özelliği ekleyebilirsiniz. Belki de yeni bir web sitesi kurma ve otel rehberi ekleyerek seyahat rezervasyon yeteneğine sahip istiyoruz. Web sitenizde bir rezervasyon motoru yayınlamak özellikleri bizim envanter kullanabilirsiniz. Instant World Booking web sitenize sağda bir otel indeksi ve otel rezervasyonları eklemek için beyaz etiketli bir çözüm sunar. Biz, şaşırtıcı derecede basit bir çözüm ile size bu yeteneği tanıtmak ve size sıfır maliyetle.

Zaten bir konaklama dizini varsa, gerekli yetenek doğrudan web sitesinden, online servisler geliştirmek ve gelirlerinin büyümeye güçlü bir yoludur online rezervasyonları sunmak. zaten dramatik web sitenizin değerini artırabilir ek rezervasyon kanalları ekleyerek, web sitenizde rezervasyon yapma bazı yöntem teklif bile. Instant World Booking bir rezervasyon kanal ekleyerek için bu değeri elde edebilirsiniz.

Bizim bağlı programlar hakkında daha fazla bilgi edinin, ve demolar görmek birkaç dakika içinde başlayın.  Ortaklık Programları başlarken

Travel Service Şirketler için Ortaklık Programları

Bir seyahat acentesi iseniz, bir seyahat web sitesi var, turlar ve etkinlikler satmak veya seyahat danışmanlık her türlü gerçekleştirmek, biz sadece sizin için özel bir ortaklık programı kurabilirsiniz. Web sitenizin aldığı trafik para kazandırmak için her zaman ek yolları vardır. Özelleştirilmiş bir ortaklık programı hem artış, trafik ve internet kazanç için mükemmel bir yol olabilir. Özelleştirilmiş bir rezervasyon motoru veya ortaklık programı web siteniz için elde ne olabileceğini öğrenmek için bizimle bugün irtibata geçiniz.  Bize ulaşın

Herkes için Ortaklık Programları

Bir web sitesi ile hemen hemen herkes ortaklık programı ile para kazanabilirsiniz. Biz ortaklık programı eşsiz bir yeni bir form bizim "Auto-Ortaklık" Programı adı verilen sunuyoruz. Bu programlama tecrübesi olmayan hemen hemen herkes kendi web sitesi üzerinde uygulayabilirsiniz, çok kolay, çünkü bu denir. hiçbir sign-up ya da doldurmak için hesap formları vardır. Yapmanız gereken şey, e-posta adresinizi ekleyin, kendi sitenize entegre sağladığı bazı basit kod kopyasıdır Bitirdiğinizde. Kodu web sitenizde çekici ve göze batmayan bağlantı yerleri. Zaman bağlantıyı tıklayan herkes kitap seyahat bizim servisini kullanmak için, bir komisyon kazanırsınız.

hızlı bir şekilde "Auto-Ortaklık" Programı web siteniz için üzerinde bağlantıları kurmak için, bkz:

Bize Link
bizim "Auto-Ortaklık" Program hakkında daha fazla bilgi

Web siteniz için Rezervasyon motorlarıOtelinizde, pansiyon veya B & rezervasyon motoru B sitesi - ile çalışmak Russia Instant Booking

otel, pansiyon veya oda kahvaltı web sitesi için daha iyi bir Rezervasyon motoru seçin

Instant World Booking web siteniz için daha fazla kişiselleştirme, müşteri mevduatı ile esneklik ve kolay kurulum ile rezervasyon motoru sunuyor. En önemli, o size otel bulmak herhangi bir rezervasyon motoru daha ucuz. Biz bile hiçbir ücret ödemeden sizin için yüklemek gerekir. Instant World Booking karşılaştırmak sonra, web siteniz için diğer rezervasyon sistemleri kontrol edin.

Sadece Instant World Booking "En İyi Ekonomi Garantisi" sunuyor. Eğer benzer özelliklere sahip başka bir hizmet düşünüyorsanız, bize bildirin. Biz daha düşük bir fiyatla aynı (ve genellikle daha iyi) hizmeti veririz garanti. Neden bugün kar marjını artırmak değil mi?

Otel Rezervasyon motor ve görünüm demolar hakkında daha fazla bilgi edinin

Zaten otel, B & B veya pansiyonun web sitesi için bir rezervasyon motoru var?

Alın şimdi bizim özel indirimler hakkında bir rakip sağlayıcıdan bugün geçiş yaptığımda.  Bize ulaşın

Neden Instant World Booking sizin Rezervasyon motor için daha iyi bir seçimdir?

Tam entegre, daha fazla özellik, daha düşük maliyet, çok dilli, çok para, vs ... sadece Instant World Booking tarafından sunulan özellik ve avantajlarının tam listesi için yukarıdaki bağlantıyı görüntüleyin. Ayrıca, rezervasyon motoru web sitenizde çalışacak tam olarak nasıl olduğunu göstermek demolar göz atın.  Diğer otel ortakları gibi, ROI (yatırım getirisi), bizim rezervasyon motoru kar marjı bir acil destek vermek edebilirsiniz artırmak için yollar arıyor diye.

Instant World Booking seçin yanı sıra, karlarını artırmak için değil, web sitenizin işlevselliğini artırmak için. sonra, bizim demolar Profili Başlamak için bize bugün başvurun. hiçbir yükümlülük ve hiçbir kurulum maliyetleri ile deneyin.  otel için, daha iyi bir rezervasyon çözüm yoktur.

Kanal yönetimiKanal yönetimi - ile çalışmak Russia Instant Booking

Kanal Yöneticisi seferde 150'den fazla dağıtım sitelere kullanılabilirliği takviminizi yüklemek sağlar.

Sadece bir kez takviminizi yönetmek, ama aynı anda birden fazla rezervasyon siteleri doldurmak. Şimdi, IWB düşük bir fiyata 150'den fazla sitelere bağlantı, artı GDS sunmaktadır. Avantajı inanılmaz zaman tasarrufu ve kolaylık olduğunu. Maliyet tasarrufu görülmemiş. Siz saatleri ve çalışma saatleri birden çok web sitesi takvimler yönetmek her hafta ortadan kaldırabilir.

Avantajları:
  • Ayda en az 14 $
  • Düşük bir fiyat için, 150'den fazla rezervasyon siteleri, artı GDS, ajanda güncelleyin
  • Hotels.com, Expedia, Travelocity, Booking.com ve daha birçok ile poz çarpın
  • Tüm büyük hostelling siteleri dahil, hatta HostelWorld.com
  • Sadece bir kez takvim yöneterek zamandan tasarruf
Ayda en az 14 $ için, kaybedecek bir şey yok. Neden bugün deneyin? Bu fiyatlarla, gelişmiş kanal yönetimi tüm boyutları otelleri ve konaklama yerlerine nihayet kullanılabilir. Otel Mükemmel B & amp; işletmeler ve pansiyonlar, IWB Kanal Müdürü yerde türünün mevcut en ucuz hizmettir.

Uzun vadeli taahhütler vardır. Istediğiniz kadar hizmet gibi birçok ay satın alın. En az 6 ay satın aldığınızda indirim alın.
  Bize ulaşın

Otel kanal yönetimi hakkında daha fazla bilgi edinin

Bize LinkBize link Russia Instant Booking

bir web sitesi var mı? Bize Link

Eğer bir web siteniz varsa, zaten kaliteli gelen bağlantılar kazanıyor arama motorları ile başarının bir anahtarı olduğunu biliyoruz. Yani, bağlantıları gerekir ve biz de bağlantılar gerek. Eğer bir otel varsa, hizmetlerimizi kullanan Sitemize reklam, sitemize katkıda veya bizimle seyahat, web sitenize bir bağlantı eklemeyi düşünün RussiaInstantBooking.com. Belki sadece bizim gibi. Bir bağlantı ekleyin ve desteği göstermektedir. Biz çok minnettar olacağım.

Oluşturarak web bağlantıları kolay olmamıştı. Bizim özel bağlantı biçimleri ve pankartlar göz atın. dakika içinde web sitenize bir bağlantı ekleyin. Hatta sitemizde belirli sayfalarına derin bağlantılar no:

web siteniz için özel bağlantılar oluşturun

Nasıl Links ile Para Kazanmak

gelir içine web sitenizde dönüştürme sıradan linkler bağlantılar kazanç. para kazanmak için bir potansiyele sahip ortaklık bağlantılarından halinde sıradan bağlantıları değiştirmek konusunda daha fazla bilgi için yukarıda sayfasına bakınız. Bizim "Auto Ortaklık" programı sıradan bir bağlantı için e-posta adresi eklemenizi sağlar. O zaman bize gönderdiğiniz tüm müşterilerine% 25 komisyon kazanın. Bu, kolay bir kayıt yoktur. Tek yapmanız gereken bağlantılar oluşturmak için e-posta adresi eklemek ve Bitirdiğinizde.

Otel Zincirleri (Grup)Otel Zincirleri (Grup)

Otel Zincirleri (Grup) - Bizimle çalışın

Eğer çalışıyorsa veya otel zinciri (grup) temsil eden, hızlı bir şekilde tüm özelliklerini yönetme yeteneği yüksek bir önceliğe sahiptir. Zincir hesapları tek bir hesap ile tüm otel özelliklerini yönetmek sağlar. Instant World Booking sadece birkaç otel olsa bile, üstün hız ve verimlilik sunuyor. Görünüm ve tek bir arayüzden tüm otelleri yönetebilirsiniz.

Olsun Otel Zinciri (Grup) Hesap ile başladı

Otel zincirleri için Rezervasyon Motorları

grup Instant World Booking çalışabilirsiniz başka büyük yolu otel web siteleri için bizim Rezervasyon Motor kullanmaktır. Rezervasyon motor gelişmiş özellikleri ve entegrasyon ve herhangi bir rakip hizmet yenmek için garanti bir düşük maliyeti sunuyor. Instant World Booking ile, otel siteleri 24 saat içinde online rezervasyon ile kurmak alabilirsiniz. Size, sadece birkaç otel varsa ya da bir yüz daha önemli değildir. Biz sadece gün içinde düşük bir maliyetle daha iyi bir online rezervasyon çözümü ayarlayabilirsiniz.  Bize ulaşın

Seyahat acentalarıSeyahat hizmet şirketleri de Russia Instant Booking

Seyahat acentaları ve Seyahat hizmet şirketleri - Bizimle çalışmak

, Sizin müşterilerimize oteller Satmak ve bir komisyon kazanın. Eğer bir web sitesi gerek yoktur. Sadece biz müşteriler için konaklama rezerv sağlamak bağlantıları kullanın. Ya da, müşterilerinize bağlantıları gönderin. Onlar web sitemize doğrudan rezervasyon yapabilirsiniz. Her rezervasyon izlemek ve size üretmek rezervasyon komisyonların 25% gönderin. biz etkinliğini izlemek için sadece e-posta adresi. Çok kolay.

izlenebilir bağlantıları olan oteller Satıyoruz

RussiaInstantBooking Bağlantılar:    Russia Instant Booking Anasayfa  |   Destek  |   Bir otel önermek  |   Otel Ara  |   Otel Yorumları  |   Bir yorum yazın  |   Misafir Sign-in  |   Gazetemize abone  |   Aboneliği iptal   |  Facebook bize katılın   |     |  Bizi Twitter'da takip edin   |     |  
Bizim Hizmetlerini Kullanma:    Şartlar & Koşullar  |   Gizlilik ve Güvenlik Politikası  |   Nasıl Çalışır  |   Ekleyin Otel  |   Bizimle çalışın  |   Rezervasyon motoru   |   Kanal yönetimi   |   Ortaklık Programları   |   Bize Link   |   Ödemeler Sistemi   |   Resepsiyon Yazılım   |   XML Kaynağı
Instant World Booking Global:    Russian Ucuz Oteller  |   Russian Ucuz Pansiyonlar  |   Russian Ucuz Bed & kahvaltılar